praca
492

Distribútor

distribútor – vykonáva distribúciu letákov do schránok , reklamných boxov a miest na to určených v mieste svojho bydliska a blízkom okolí.

požiadavky : vek nad 16 rokov , chuť pracovať , časová flexibilita

V prípade záujmu zanechajte komentár s kontaktnými údajmi.


Napísaním komentáru súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi stránky kariera.eletak.sk . Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Tags:

492 thoughts on “Distribútor

  1. Dobry deň prajem.Mám záujem o rpznos letákov,časopisov,rekl.letákov a atd….Som s Trnavy,a vyhovovala by ulica Sladovnicka,Spartakovska, Ľud.Podjavorinskej….. A okolie.Ďakujem pekne.tel.kontakt je 0904676096.

  2. Dobrý deň ,
    Mám záujem o roznos letákov po Banskej Bystrici (úplne každé sídlisko ) . Už som pracovala viac krát s mojimi kamoškami . Aj moji kamošky majú záujem . Ďakujeme .

  3. Dobrý deň, som študentom strednej školy a mám 16 rokov. Mal by som záujem o roznos letákov po celom Zvolene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>