praca
49

Kontrolór

kontrolór – zabezpečuje nábor kolportérov , prideľovanie distribučných oblastí a následnú kontrolu distribúcie.

požiadavky : vek nad 20 rokov , VP skupiny B , chuť pracovať , časová flexibilita

V prípade záujmu zanechajte komentár s kontaktnými údajmi.
Napísaním komentáru súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi stránky kariera.eletak.sk . Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

49 thoughts on “Kontrolór

  1. Dobrý deń, mala by som záujem o prácu kontroloŕa na roznos letákov.
    Momentálne nepracujem a mám záujem a čas takto pre vás pracovať. Som časovo flexibilná, spoľahlivá, komunikatívna, aktívne využívam aj VP skup. B.
    Trebišov a okolie

    Vopred vám ďakujem za vybavenie mojej žiadosti a čakám na vašu odpoveď. Prípadne ak už máte túto pozíciu obsadenú, prosím vás, aby ste ma zaradili do databázy.
    Pekný večer !

  2. Dobry den rad by som pracoval pre vasu firmu ako kontrolor distribucie letakov. Mohol by som pracovat pre okresi VT,KE,KS, popripade ine oblasti vychodneho slovenska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>