praca
33

Vodič

vodič – vykonáva rozvoz reklamných letákov , novín a iných propagačných materiálov podľa zadaných parametrov a termínov.

požiadavky : vek nad 20 rokov , VP skupiny B , chuť pracovať , časová flexibilita , dobrá kondícia , odolnosť voči stresu.

V prípade záujmu zanechajte komentár s kontaktnými údajmi.
Napísaním komentáru súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľovi stránky kariera.eletak.sk . Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Tags:

33 thoughts on “Vodič

 1. Dobrý deň,
  Mala by som záujem o prácu vodiča alebo kontrolóra. Poprípade aj roznost letákov. Čas flexibilný. Miesto Svidník Stropkov okolie. Ďakujem

 2. Dobrý deń, mala by som záujem o prácu vodiča na roznos letákov.
  Momentálne nepracujem a mám záujem a čas takto pre vás pracovať. Som časovo flexibilná, spoľahlivá, komunikatívna, aktívne využívam aj VP skup. B.
  Trebišov a okolie

  Vopred vám ďakujem za vybavenie mojej žiadosti a čakám na vašu odpoveď. Prípadne ak už máte túto pozíciu obsadenú, prosím vás, aby ste ma zaradili do databázy.
  Pekný večer !

 3. Dobry den . Mal by som zaujem pracovat,ako vodic rozvozu letakov, popripade kontrolor. Oblast posobenia by mohla byt KE, KS, VT, popripade okolite okresy.

 4. Dobrý večer, mala by som záujem o prácu vodiča na roznos letákov.
  Som časovo flexibilná, spoľahlivá, komunikatívna, aktívne využívam VP skup. B a mám aj vlastné auto. Šurany a okolie, prípadne okres Nové Zámky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>